Asansör Revizyon

Binalardaki kurum ve kuruluşlardaki asansörler görevi gereği 7 gün 24 saat hizmet verdikleri için zamanla teknik ömürlerini tamamlarlar. Bu sebepten dolayı asansörlerinizin için gerekli olan modernizasyonu yaptırmanız gerekmektedir. Modernizasyon yaptırılmasının başlıca sebepleri :

Asansör Konfor

Asansörünüzün kullanımında konforu yüksek tutmak güvenlik açısından da gereklidir. Bu sebeple konforu ne kadar iyi olursa emniyeti de bir o kadar iyidir. Çünkü asansör konforu asansörlerin elektronik ve mekanik aksamlarıyla bire bir bağlantılı olmasından ötürü konforu yüksek tutulan bir asansörün emniyeti de yükselir.

Asansörün konforunu yüksek tutmak için değiştirilmesi gereken ürün grupları:

● Makine motor grubu
● Tahrik grubu
● Kat ve kabin kapıları
● Kabin dekorasyonu
● Ray ve mesnetlerin kontrolü ve gerekiyorsa tekrar ayarı
● Asansör Performansı

Asansör kullanım amacından dolayı sürekli hizmet veren bir mekanizmadır. Asansör elektronik aksamları belli bir süre sonra gerekli performansı sağlayamamaktadır. Performansı sürekli yüksek tutmak ve kullanım kolaylığı sağlamak için bazı ürün gruplarını değiştirmek gerekir. Bunlar:

● Makine motor grubu
● Tahrik grubu
● Kumanda tablosu
● Kat ve kabin kapıları
● Kuyu bilgi üniteleri

PROJELENDİRME

Projelendirilmesi yada revize edilmesi gereken asansörler uzman ekibimiz ve mühendislerimiz tarafından proje alanında incelenir. İncelemesi yapılan proje alanının gerekli çizimleri mühendislerimiz ve teknikerlerimiz tarafından hazırlanır. Hazırlanan çizim ve dokümanlar kısa bir zamanda gerekli departmanlara ulaştırılır. Projelendirme işlemleri müşteri isteği ve danışmanlarımız tarafından belirlenecek olan model ve özellikler mühendislerimiz tarafından onaylandıktan sonra fiyatlandırmak için pazarlama departmanımıza gönderilir. Müşteri ile sağlanmış olan mutabakat sonrası mühendislerimiz çizimleri tekniklere devreder ve projelendirme işlemi sonuçlanmış olur.

ÖZEL ÇÖZÜMLER

Sizin belirlediğiniz ölçüler için en ideal asansör uygulanamalarının düzenlemesi bu sistemin sorunsuz ve teknik şartlara uygun halde yerine getirilmesi sağlanmaktadır.

ÜRETİM

Afm Asansör pano imalatı ve revizyon kutusu imalatı da gerçekleştirmektedir.Afma Asansörün imal ettiği panolar ve revizyon kutuları sektörün önde gelen kuruluşları tarafından kullanılmaktadır. Afma Asansör imalatını gerçekleştirdiği ürünlerin tamamını kendi imkanları ve kendi atölyesinde gerçekleştirmektedir. Afma Asansör imalatını gerçekleştirdiği ürünlerin yanı sıra kendi müşterilerine ve birçok asansör kuruluşuna yardımcı ekipmanlar üretmektedir. Afm Asansör üretim alanında ISO 9001 şartlarını yerine getiren sayılı kuruluşlardandır.

Ürünlerimiz Tüm Ürünlerimiz

AFM ASANSÖR, ASANSÖRDE GÜVENİLİR ADRES. BİZİMLE KEYİFLE YÜKSELİN...

  • Asansör 1
  • Asansör 2
  • Asansör 3
  • Asansör 4
  • Asansör 5
  • Asansör 6
  • Asansör 7
  • Asansör 8
< >